Pripravované podujatia

Live Stream koncertu KONFLIKT.

Konflikt, foto: Rock ‘N’ Fucking Roll Pictures

Najznámejšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky sa spájajú a prinášajú live stream koncertu KONFLIKT!

Punková legenda KONFLIKT zahrá 1. mája 2020 o 20:00 h online koncert! Ide o historický prvý live stream koncert kapely za 30 rokov svojej existencie. Práve tento rok KONFLIKT oslavujú svoje okrúhle jubileum a tak ako všetky hudobné skupiny, aj oni museli svoje koncerty zrušiť alebo preložiť.
„Bude to prvý live stream v histórií kapely, keďže turné a festivaly sú zakázané. Som punkový dinosaurus, ja sa do týchto internetových, moderných vecí nerozumiem. V živote som si ani nestiahol mp3, ani nenapálil CD. Našťastie máme kamošov z Clubstream.sk, ktorí sa postarajú o tento stream a takto aspoň virtuálne zahráme pre našich fanúšikov. No a keď niečo robím, tak sa vždy snažím do týchto aktivít zapojiť aj ostatných. Tak to bolo napríklad aj v prípade CD výberovky „Punk Rock made in Europe“, kde som spojil 25 najznámejších punkových skupín z Európy, alebo prvý Undergroundový festival na Slovensku Punk Island, kde som zas spojil celú domácu a stredoeurópsku punkovú scénu. Tento krát som dal dokopy najlepšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky, ktoré tiež budú vysielať náš Konflikt-Korona-Koncert a za to im patrí veľké ĎAKUJEM! Tak isto ďakujeme každému, kto nás a ľudí z realizačného tímu stream koncertu v týchto ťažkých časoch podporí ľubovoľnou finančnou čiastkou! Bez vašej podpory by to nešlo“, hovorí Jury, líder skupiny KONFLIKT a dodáva: „Odkazujem punkáčom, metalistom, rockerom, že my sme tu už 30 rokov a dúfame, že ešte dlho budeme a nejaký Korona nás tak ľahko nezlomí, lebo Punk’s not dead!“

KONFLIKT sa tak pridáva k umelcom, ktorí v čase vládnych opatrení v súvislosti s Covid-19 potešili svojich fanúšikov aspoň týmto spôsobom. Koncert bude vysielaný na oficiálnej facebookovej stránke kapely, ale tiež si ho môžete pozrieť na facebookoch Rádia Frontinus a najznámejších slovenských rockových klubov, festivalov či webov (viď.nižšie). Koncert si môžete bezplatne pozrieť z pohodlia vášho domova vďaka chalanom z Clubstreamer.eu, avšak svoju skupinu môžete v týchto ťažkých časoch podporiť ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Facebook Event

Linky na Dobrovoľné Vstupenky sú nasledovné:

Tootoot | Predpredaj.sk | Ticketportal.sk | Inviton.sk

Kluby: Randal Club, Kulturák Klub, Collosseum Club, Smer Klub 77, RC Mlyn Vrútky, KC Hoffman, Mozi.Club

Festivaly: Topfest, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom, Cibula Fest, Orgazma RockFest, Festival Skaly, Punkáči deťom

Rádia: Rádio Frontinus, Punkowe Radio Underground (PL), Radio ProRock (PL), Rádio Čas Rock (CZ)

Webstránky: RockHard.sk, Hellmagazine.eu, Hudba.sk, Gregi.net, LIVEmusic.sk, ROCKER.sk, music-zone.eu, PartyPortal.sk

Talentová súťaž pre mladé rockové skupiny: Rocková maturita

Zdroj: Skupina Konflikt

Related Articles

Back to top button