AktualityPripravované podujatia

HOLLYWOOD VAMPIRES – prichádza mediálne najsledovanejší koncert roka 2023 na Slovensku

HOLLYWOOD VAMPIRES - 20. 7. 2023, Zvolenská Slatina – Olympic Fields

Po tohtoročnom skúšobnom mnohotisícovom koncerte Helloween a Hammerfall, alebo Boney M, Legendy, českých hard/n/heavy hviezd Traktor, Alkehol a Torr, nachystala agentúra Profi Event ďalšiu – a nebojíme sa povedať, ešte väčšiu bombu. Do Zvolenskej Slatiny prídu zahrať svoj mega-hitový set hudobníci, pôsobiaci pod menom Hollywood Vampires. Nič? OK, teraz spozornelo možno pár tisíc ľudí. Tak poďme pomalou šokovou terapiou.

Tommy Henriksen – hudobník, ktorý je známy ako producent, „mixážista“, gitarista, basgitarista a autor skladieb v skupinách práve Hollywood Vampires, ale aj Alice Cooper Band a Warlock!!! Dobré, nie? Ako producent spolupracoval s interpretmi ako Lady Gaga, Meat Loaf, Lou Reed, Halestorm, Kesha a Daughtry.


Alice Cooper – svetoznámy rocker, ktorý má na konte množstvo megahitov ako Poison, I´m Eighteen, No more mr. Nice Guy, School´s Out,  Hey Stoopid, Bed of Nails, House of Fire, ktorého skladby prevzalo toľko kapiel, ako jeho nápad s jeho vizážou. Pomaľovaná legenda, od ktorej si vzali vzor ešte aj Kiss a potom zástupy a zástupy rockových, metalových aj iných kapiel a umelcov… Už sa ťažšie dýcha 7 až 10 tisícom fanúšikov?

Ideme ďalej, jazda len začala…
Joe Perry – Ou, tak to je nálož! Gitarista a jeden z dvoch najznámejších členov Aerosmith je aj gitaristom Hollywood Vampires. Ak niekomu náhodou, ale naozaj len náhodou, nehovorí nič meno Alice Cooper, tak Aerosmith je už meno pre niekoľko desaťtisíc fanúšikov aj na Slovensku. Dych sa ale ešte nezastavil…

Druhým gitaristom skupiny Hollywood Vampires nie je nikto iný ako Johnny Depp. A teraz si predstavujeme, ako sa táto správa začína šíriť Slovenskom a okolitými krajinami, pretože toto je rocker, ktorý je viac známejší svojou fantastickou filmovou kariérou  (ako rockovou) s doslova netypickými filmovými úlohami (Nožnicovoruký Edward, Ospalá diera, Alica v krajine zázrakov, Charlie a továreň na čokoládu, ale aj Nočná mora z Elm Street alebo Čata zo začiatkov kariéry). Avšak nad tým všetkým je postava Jacka Sparrowa, akože najznámejšieho pirátskeho kapitána na svete (odpustite Long John Silver, ste už „len“ dvojka) … Ale príde sa predstaviť ako poriadny rocker, ktorý vám zahrá a zaspieva niečo z tvorby kapely a množstvo šlágrov.

Tak a teraz sa nadýchli státisíce fanúšikov tohto „netypického“ herca, idola, ale aj vzoru. Takže skúsme takto polopatisticky. Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires, all stars band v zostave s Alice Cooperom a Joe Perrym, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert dňa 20. júla 2023 v srdci banskobystrického kraja, na nádherných trávnatých poliach „Olympic Fieldsvo Zvolenskej Slatine. Obrovské prípravy na obrovskú akciu začali!


Od 2.11. si môžete zakúpiť aj vstupenky od kapely a ich servera, od 4.11. exkluzívne na Slovensku v sieti Ticketportal – už od 60 €! Pre tých najrýchlejších. Samozrejme, vstupenky budú sektorované a v rozdielnych cenách. Asi si bude treba švihnúť, lebo vypredanie nastavenej kapacity 12.000 vstupeniek sa totiž predpokladá do konca roka.
A čo sa udeje kvôli tomuto menu v areálu „Olympic Fields“? Zdvojnásobenie príjazdovej kapacity, osadenie osvetlenia areálu pár dní pred akciou, dočasné zavedenie vodovodu, vybudovanie vstupných brán, zjednodušenie vstupov, sprehľadnenie areálu, lepší prístup k najrýchlejším a najmodernejším výčapom s neuveriteľnou kapacitou, totálna prerábka parkovania, atrakcie pre deti počas poobedňajšieho hrania hudobných hostí, kyvadlová doprava zo Zvolena až na miesto, presné označenie obce so smerovaním na parkovisko a miesto konania – a mnoho ďalších vylepšení, ktoré urobia z 10-hektárového areálu jeden z najlepších na Slovensku!

A ešte drobnosť, ktorá síce už vysvetlená bola, ale teraz zasiahne asi väčší počet zvedavcov, ako pri skupine Helloween… Prečo OLYMPIC Fields? Slovná hračka, na počesť pána Petra Jandu, ktorý tam ako jedna z množstva známych československých a medzinárodných hviezd zahral fantastický koncert so skupinou OLYMPIC.

www.hollywoodvampires.com

www.facebook.com/hollywoodvampires

www.instagram.com/hollywoodvampires

Hollywood Vampires ‚Heroes‘ from the album “Rise”

Hollywood Vampires – The Boogieman Surprise Live

Hollywood Vampires „I Want My Now“

Hollywood Vampires  „School´s Out“ – Live

https://www.youtube.com/watch?v=2N8yR1276xA&ab_channel=JoelSteele

Hollywood Vampires talk about „Rise“ – Album
https://www.youtube.com/watch?v=Yyyl6Jw9K1I&ab_channel=earMUSIC

Vstupenky na koncert zakúpite v sieti predajných miest spoločnosti TICKETPORTAL :

https://www.ticketportal.sk/event/Hollywood-Vampires + na agentúre : pe@profievent.sk a v mieste konania koncertu.

EXKLUZÍVNY PREDPREDAJ VSTUPENIEK V SIETI TICKETPORTAL

Koncert skupiny Hollywood Vampires prináša agentúra Profi Event v spolupráci so Sten Hard.

Informácie:   www.profievent.sk   I   pe@profievent.sk  I   0944 645 643 www.facebook.com/profieventSlovakia
FB EVENT : https://www.facebook.com/events/446346334306486

(Tlačová správa)

MIROSLAV „KREMATOR“ GALGÁNEK

Related Articles

Back to top button