Aktuality

Martinský Amfitáter znovu ožije rockovou hudbou!

Eufory, 2019, foto: Wikes Hlavatovič

Ako trefne poznamenal grafický dizajnér Peter Jarkovský, v Martine po prvý raz zakikiríka nový hudobný festival. FEST, martinský hudobný festival, zdobí výrazné logo s kohútom, pochádzajúce práve z dielne tohto grafika.

Podujatie sa uskutoční 4. júla 2020 v Amfiteátri v meste Martin (SR). Začiatok od 13:00 hod.

Príjemná jednodňová akcia, ktorá dáva priestor predovšetkým domácim interpretom, odštartuje krátko popoludní a predstaví nadšencom rockovej hudby hladným po živých vystúpeniach osem slovenských kapiel a jedného zahraničného hosťa.

Akciu otvorí trenčianska funkrocková formácia RANDOM CHOICES. Ako druhé zahrá dolnokubínske kvarteto THE RISING SIGN. Po nich privezie na pódium FESTU poriadnu dávku poctivého hard rocku jediná zahraničná kapela tohto festivalu THE TROUSERS.
Na martinskom amfiteátri sa predstaví aj stálica slovenskej punkovej scény NEKULTÚRA a tiež metalová formácia MAD FREQUENCY z Turzovky a inštrumentalisti ABSTRACT z Banskej Bystrice.

Nasledujúca časť programu sa bude niesť v znamení kapiel, ktoré budú hrať na domácom poli.
Martinská scéna je bohatá a na FESTE ju zastúpia hneď tri kapely. EDITOR je už na slovenskej scéne viac-menej legendárne meno a EUFORY majú veľmi slušne našliapnuté, aby sa skutočnou metalovou legendou stali. Domácu trojicu uzavrie punkrocková banda, ktorá si hovorí ODPAD.

Na záver FESTU vystúpi jediný coverband večera, a to KORN SK REVIVAL, ktorý bude víriť atmosféru až do samej polnoci. Skvelí muzikanti, ktorí sa pozbierali naprieč celou republikou, vedia urobiť na pódiu aj pod ním poriadnu zábavu, takže sa určite oplatí vydržať do konca. Rovnako, ako sa oplatí prísť od začiatku.

Vstupenky na tento hudobný festival sú už v predpredaji!
V predpredaji cena 10 €, priamo na mieste 15 €.
Počet vstupeniek je limitovaný!

Facebook event

Related Articles

Back to top button